Soferi distribuitori

Expires at : 31 DEC 2018

Arad, Brasov, Constanta, Iasi, Oradea, Timisoara, Campia Turzii, Bucuresti Full Time Middle

Angajare cu Succes

Skills

  • Permis cat. C
  • Card tahograf valid
  • Atestat transport marfa

Description

Echipa Macromex cauta noi colegi: Soferi Distributie

Responsabilitati:
- Asigurarea integritatii si calitatii marfii pe toata durata transportului;
- Livrarea marfii catre clienti conform graficului de livrare;
- Incasarea numerarului sau altor instrumente de plata de la clienti si depunerea acestora conform procedurilor;
- Intocmire documente retur marfa.

Beneficii:
Salariu fix net:
1600 Ron, pana in 7.5 tone;
1800 Ron, de la 7.5 tone;
Tichete masa de 15 Ron/zi, in medie 300 Ron/luna;
Bonus livrari;
Diurna;
Spor ore suplimentare 175%;
Instruire asigurata;
Decont transport sau combustibil;
Pauza de fructe;
Pachete cu produsele companie de Paste, Craciun, inghetata pe timpul verii;
Card servicii medicale la o clinica privata;
Acces la bookster pentru carti imprumutate;
Abonament 7card pentru salile de sport partenere;

Iti multumim si te asteptam sa te alaturi cat mai curand echipei noastre!
Trimite CV-ul prin e-mail: hr@macromex.com, prin fax: +40-21-206.69.99, aplica pe www.macromex.com/posturi sau vino direct la platforma logistica – adresa: Str. Laminoristilor Nr. 149, Parc Industrial Reif, Campia Turzii
Sau
Platforma logistica Chiajna– adresa: Str. Italia nr. 1 - 7, in incinta Cefin Logistic Park, com. Chiajna, jud. Ilfov. Puteti ajunge cu microbuzul de Bolintin Vale sau Ciorogirla de la statia de metrou Pacii si coborati in Cefin Logistic Park ( P3), punct de reper Iveco.

Detalii poti obtine si telefonic la +40-21.206.69.47/0726.444.915

Requirements

- Studii medii;
- Permis auto categ. C;
- Experienta anterioara ca sofer distributie;
- Experienta intr-o firma de distributie cu profil similar (frigo), reprezinta avantaj;
- Atestat transport marfa, card tahograf valid;
- Experienta in lucrul cu instrumente de plata;
- Capacitate de organizare, spirit de echipa;
- Seriozitate, dinamism, gandire pozitiva;
- Fara cazier.

Applications: 0